JavaScript is required
Flora-Art - pracownia florystyczna

Konfigurator ślubny - wycena online

Konfigurator ślubny

Planujesz swój ślub i wesele, ale nie wiesz jaki budżet przeznaczyć na dekoracje florystyczne?

Skorzystaj z wyceny online!

Ustal rodzaj i ilość dekoracji oraz usług dodatkowych, a natychmiast otrzymasz przybliżony koszt całego zamówienia. Taka wycena pozwoli szybko oszacować na jakie dekoracje możesz sobie pozwolić by ten dzień był naprawdę niezapomniany!

Usługi z pakietów BASIC, STANDARD i PREMIUM można ze sobą miksować, czyli wybrać usługi z różnych pakietów tworząc spersonalizowaną ofertę wstępną - tak przygotowana konfiguracja jest doskonałą podstawą do dalszych rozmów i ustaleń.

Pamiętaj, że poniższy konfigurator nie stanowi oferty handlowej - pozwala on na wstępną wycenę dekoracji florystycznych i usług dodatkowych. Ostateczna oferta i wycena powstaje zawsze w ramach indywidualnych konsultacji.

Krok 1: Wybierz dekoracje i usługi dodatkowe

Wybierając dekoracje kliknij na wybranym pakiecie. Jeśli ta dekoracja Cie nie interesuje, po prostu kliknij przycisk Dalej. Pamiętaj, że konfigurator pozwala na wstępne oszacowanie kosztów dekoracji florystycznych. Jeśli w kroku 3 wyślesz mi swoje dane, otrzymasz ode mnie wycenę indywidualną.

0%

Bukiet ślubny - komplet

W skład kompletu wchodzi bukiet panny młodej, korsarz i butonierki.

BASIC:
Bukiet układany w ręku w stylu bidermeier lub w formie luźnej.

STANDARD:
Bukiet układany w ręku w stylu bidermeier, w formie luźnej lub na konstrukcji.

PREMIUM:
Bukiet układany w ręku w stylu bidermeier, w formie luźnej lub na konstrukcji, bukiet angielski, naręcze, kaskadowy, w formie odwróconej kropli, wachlarz.

BASIC

STANDARD

PREMIUM

© 2024 Flora-Art.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone